Vraag
Reacties
voasje
Level 2

Advies nodig over powerlan adapters

Hallo allemaal

Binnenkort krijg ik sneller internet (1000MBs) ik wil echter een aantal power adapters plaatsen om het trekken van nieuwe cat6 kabels achterwege te laten

Ik ben zelf eens opzoek gegaan maar zie door de bomen het bos niet meer
van die 4 adapters 1 met wifi accespoint en 3 zonder wifi

Welke powerlans adviseren jullie?

Grtz

Jack

0 Kudos
e-mail meldingen
Aan Uit
1 Reactie 1
amvih
Level 11

Ik gebruik sinds een klein jaar naar tevredenheid de Devolo Magic 2 Wifi 6 sets.

Ze zijn wel iets aan de prijzige kant, maar daar krijg je dan ook een zeer betrouwbaar netwerk voor terug.

Geen uitval, ook een zeer goede roaming tussen de wifi 6 adapters, we kunnen zonder onderbreking dus van beneden naar boven lopen in ons huis, op elke verdieping hangt een adapter.

Heb er ook één in de tuin hangen onder de veranda, zodat vooral zomers ook in de tuin wifi werkt.

Let wel, je moet wel een goed stroomnetwerk thuis hebben, dus niet verouderd, ook de stopcontacten moeten van aarde zijn voorzien, ook om de volledige snelheid te kunnen behalen. 

Over verschillende fasen en groepen werkt dit ook.

 

Zeer betrouwbaar en een zeer makkelijke manier van installeren, je hebt alleen een vrij stopcontact nodig, geen bekabeling ed.

 

Wij zijn met zijn vijven thuis en hebben ongeveer met 50 verschillende wifi devices geen probleem met deze Devolo adapters.

Ik weet eigenlijk geen betere.

0 Kudos