storing TV
Jij bent de IT-hulplijn in je straat, de verlichting werkt thuis op commando en je groet de pakketbezorger met de slimme deurbel. Herkenbaar? Dan zijn de Community events echt iets voor jou! Doe mee en sluit je aan.
Hallo,
Uw eerste topic, dus : dit is een openbaar Ziggo forum, waar Ziggo klanten elkaar proberen te helpen. Tevens komen Ziggo moderators/medewerkers ( zij hebben “_Ziggo” achter hun naam staan ) om de zoveel tijd langs in ieder topic. Zij hebben t.o.v. de helpdesk meer kennis, meer mogelijkheden, meer rechten en kunnen 'dieper' het Ziggo-systeem inkijken.
E04 of E04-4 melding: De smartcard kan niet gelezen worden door je mediabox of CI+ Module.
Smartcard schoonmaken
1 Haal de smartcard uit je digitale ontvanger of CI+ Module. ( ONTHOUD hoe de smartcard erin zit )
2 Maak de goudkleurige chip op de smartcard schoon met een droge doek.
3 Steek de smartcard terug. Zorg ervoor dat het pijltje naar boven en voren wijst. De goudkleurige chip wijst naar de vloer. Gebruik je een CI+ Module? Dan wijst de gouden chip richting de muur.
4 Duw de smartcard aan tot hij niet meer verdergaat.
5 Herstart je ontvanger door het apparaat even uit en weer aan te zetten.
Foutcodes : Foutcodes digitale televisie
Vul de belangrijkste trefwoorden in en vind het topic die past bij je vraag. Onze community zit boordevol kennis.
Start je eigen topic en krijg hulp van anderen. Op de community helpen ervaren klanten je graag op weg.