Hoi
Minimaniac, welkom hier!
Dit is natuurlijk geen lekkere binnenkomer. Goed dat je aan de bel trekt, maar je hebt hier veel te veel werk van. Je gaat ervan uit dat je die bon krijgt en dat is niet meer dan logisch.
Ik ben even in de situatie gedoken en ik heb daarna met MeerMetZiggo gebeld. Daar kreeg ik te horen dat het niet de bedoeling was dat je weer naar ons werd verwezen aangezien zij de actie verzorgen. Ik kreeg het volgende door en daarna zou je je Bol.com bon moeten krijgen.
Stuur een mail sturen met de situatiebeschrijving en al je persoonsgegevens naar aanbieding@meermetziggo.nl Dus je adresgegevens, telefoonnummer en geboortedatum.
Houd je ons hier op de hoogte van de vorderingen? Mocht het nodig zijn, dan bel ik ze uiteraard weer voor je.
We hopen snel weer van je te horen!