Vraag

Mijn website op http;//members.home.nl werkt plotseling niet meer

  • 15 januari 2021
  • 3 reacties
  • 87 keer bekeken

Vanaf 2003 heb ik een website waarvoor destijds de mogelijkheid was gegeven toen het nog ‘vertrouwd’ @home heette. De website naam is http://members.home.nl/waltherjansen en gaat over mijn hobby genealogie. De website maakte ik zelf in HTML later omgebouwd naar XHTML als ik het goed zeg. Er is een gastenboek aan gekoppeld en ik werk regelmatig bij met nieuwe gegevens. Begin januari werkte alles nog perfect. Uploaden doe ik met WS-FTP. En nu is het zomaar gestopt. Foutmelding kan ik niets mee. Ik heb het 1200 nummer gebeld en kreeg na allerlei keuzes een vinnige jongedame aan de lijn. Ze begreep mijn vraag niet maar zei wel dat websites niet worden ondersteund en dat ik maar de ‘community’ moest raadplegen. Ik heb me behoorlijk geërgerd aan de toon van die dame en ze verbrak ook nog de verbinding. Zou ik in haar plaats in een opwelling ook gedaan hebben maar is niet professioneel. Ik denk dat meer mensen dit offline zetten van een eigen webspace hebben ondervonden. Wie kan me vertellen wat hier aan de hand is?


3 Reacties

Reputatie 4
Badge +5

Wat er aan de hand is lees je op https://community.ziggo.nl/abonnement-mijn-ziggo-153/nieuwsgroepen-en-webspace-stoppen-per-1-april-2020-52606.

Ik heb nu gelezen wat de oorzaak is. WS-FTP maakt ook geen verbinding meer met de website. Natuurlijk jan ik wel via mijn bestanden de site openen en krijg dan offline alle pagina's te zien. 

Bizar dat oude getrouwe klanten van @Home, later Ziggo hier niet vooraf bericht over kregen. Dan had ik het binnen mijn trouwe bezoekersgroep bekend kunnen maken. Visitekaartjes met webnaam kan ik verscheuren en het abonnement met Ziggo of het agressieve Vodafone maar opzeggen. Ik ben zeer teleurgesteld dat deze geldgraaiers alle service stop zetten en de klant voor voldongen feiten plaatst. WIJ en alle andere getrouwen hebben Ziggo groot gemaakt, nu worden wij genegeerd maar wel bestookt met berichten om toch vooral een vodafone abonnement af te sluiten. NIET DUS! 

@Fbtheresia46  ik weet niet hoe van toepassing dit voor jou is. Maar er bestaat een gearchiveerd versie van je site als je meer wil weten lees even dit topic die ik gemaakt heb over dit onderwerp https://community.ziggo.nl/deel-je-tips-en-suggesties-91/ziggo-homespace-archief-71444 Daar kan ik je beter verderhelpen als je nog hulp nodig hebt 

Reageer