Beantwoord

Installeren decoder

  • 16 oktober 2019
  • 4 reacties
  • 110 keer bekeken

Ik heb een mediabox Xl beneden en boven een Humax 5300C. Nu zit er in mijn Mediabox XL geen pasje? Kan ik de humane evt koppelen via de dongel?

icon

Best beantwoord door Jan F. 16 oktober 2019, 21:23

De mediabox XL heeft, voor zover ik weet, een virtuele smartcard. Een "pasje" zit er dus niet meer in. De Humax 5300C kunt u niet koppelen aan de mediabox XL.

Bekijk origineel

Dit topic is gesloten. Staat je antwoord hier niet bij, stel dan je vraag in een nieuw topic.

4 Reacties

De mediabox XL heeft, voor zover ik weet, een virtuele smartcard. Een "pasje" zit er dus niet meer in. De Humax 5300C kunt u niet koppelen aan de mediabox XL.

Das balen dan kan ik nog niet kijken😳😔

U kunt kijken met de mediabox XL en ook met de Humax als u die aansluit op de coaxkabel. Wat is het probleem? U kunt alleen niet de opnames die op de harde schijf staan van de mediabox XL bekijken op de Humax.

Goedemiddag @Sandy1976

Welkom op de community! :-) Ik zie dat @Jan F. je al te hulp is geschoten. 

Het klopt inderdaad dat er in de Mediabox XL een virtuele smartcard zit. Een daadwerkelijke smartcard is hiervoor niet nodig. Wat betreft de Humax 5300C hierin zit wel een smartcard. Het is niet mogelijk beide apparaten met elkaar te koppelen. 
De dongel welke is geleverd bij de Humax 5300C is voor het interactieve gedeelte zoals TV gemist en On Demand. Voor het live TV kijken heeft de Humax 5300C zoals @Jan F. ook al aangaf een coax signaal nodig. 

Is het uiteindelijk gelukt met de installatie, @Sandy1976? :-)