Ik was verheugd te lezen op de Ziggo website dat er inmiddels een Mediabox Next Mediabox Extra kon worden besteld. Dit was voor mij de reden om de beide Horizon boxen (Horizon Mediabox XL en Extra Mediabox XL) te laten vervangen door de Mediabox Next en de Next Mediabox Extra.
Ik ben erg teleurgesteld in de pogingen van Ziggo een in mijn ogen simpele vervanging te laten plaatsvinden en de gehele (foutieve!) administratieve afhandeling hiervan.
Contact met de klantenservice:
1e contact: bestelling gedaan en alles zou snel worden geleverd :)
Inderdaad werd de Mediabox Next snel geleverd alleen de Extra box ontbrak :(
Mediabox Next werkzaam aangesloten. Alleen nu bleek dat ik niets kon opnemen omdat de box aangaf dat ik een TV Complete of TV Max abonnement nodig had. Echter, heb ik al jarenlang TV Max en Internet Max!
2e contact: medewerker geeft aan dat ik in de loop van de avond moet kunnen opnemen en dat de 2e (Extra) Next in de pijplijn zit en binnenkort wordt geleverd.
Echter een dag verder en nog steeds geen opname mogelijkheid en de gegevens op Mijn Ziggo geven aan dat ik een Standard abonnement (???) heb en plots voor extra's als Movies en Series XL moet gaan betalen???
3e contact: medewerker geeft aan dat er geen Extra Next geleverd kan worden en pas ergens half mei wel weer. Huh??? Dit was voor mij de reden om überhaupt over te stappen. En dat mijn nieuwe Next abonnement in India geactiveerd moet worden????? En waarschijnlijk pas volgende week ergens gereed is.
Allemaal heel merkwaardig. Na het gesprek blijkt ineens het opnemen wel te werken en staat er bij mijn abonnementsgegevens op Mijn Ziggo correct “TV Max met Mediabox Next Huidig abonnement” aangegeven. Alleen staat er aan de rechterkant dat ik ook €18,70 (extra) voor KabelTV moet gaan betalen???
Ik word hier redelijk wanhopig van en tamelijk geïrriteerd :(
Wellicht is het feit dat ik voor de 3e kamer een aparte Humax heb een storende factor? Wat kan ik nu het beste doen? Want om met een 4e medewerker contact te zoeken bij de klantenservice heb ik eerlijk gezegd weinig vertrouwen in. Half mei wordt hier ook glasvezel aangelegd dus misschien een goed moment om mijn jarenlange kabelabonnement dan maar op te gaan zeggen? Zou jammer zijn want op zich ben ik niet ontevreden over Ziggo, zolang als het werkt ;)
Wie oh wie heeft goede tips?
Best beantwoord door Be rt
“Wellicht is het feit dat ik voor de 3e kamer een aparte Humax heb een storende factor?”
De Humax is geen storende factor, de Next en de Humax beïnvloeden elkaar niet, ik heb ze al 2 jaar beiden in gebruik.
“Wat kan ik nu het beste doen?”
Even wachten tot een Ziggo moderator voorbijkomt, ik vermoed morgen, ik heb ze een seintje gegeven, zij kunnen in de achtergrond zien wat er mis gaat.
Dit is een klant helpt klant forum waar Ziggo moderators, zij hebben Ziggo achter hun naam staan, vrijwel iedere paar werkdagen langskomen in ieder topic, door drukte nu later.
Zorg dat je postcode en huisnummer in je Ziggo community profiel staan, deze zijn niet openbaar te zien, dan kunnen gelijk de juiste gegevens erbij gepakt worden.
Klik hier om je postcode en huisnummer in je profiel te zetten.
Op de pagina iets naar beneden scrollen.
Bij een wijziging loopt Mijn Ziggo nogal achter in de verwerking van de administratie en laat soms vreemde dingen zien of een dubbel abonnement, meestal is het een paar dagen later weer in orde, heel soms blijft het hangen, maar dat kan een Ziggo moderator weer recht trekken.