Beste lezer,
Per 7 oktober 2020 ben ik overgestapt van internet complete en TV complete naar internet complete en TV Max Next (zonder bellen).
Sinds dien kunnen wij niet meer terug kijken (replay).
Heb reeds 2 keer gebeld, waarbij het kastje en internet zijn gerefreshed (reset). Helaas heeft dit niet geholpen.
In andere topics heb ik gelezen dat er wellicht administrative regels in het systeem wellicht niet correct zijn.
Ik hoop dat het snel opgelost kan worden.
Mvg, Maikel
Best beantwoord door Vincent Ziggo
Goedemorgen
Oei! Dat is inmiddels al een hele poos. Ergens gaat iets niet goed, dat is 1 ding wat zeker is.
Ik ben erin gedoken en zie dat jij het inderdaad bij het juist eind hebt. Door het ontbreken van diverse productregels, ben je inderdaad niet in staat om onder andere Replay content te bekijken. Onvoorstelbaar dat een collega notabene aangeeft dat wij niets kunnen betekenen, terwijl administratief de boel niet actief staat. Het spijt me dat er foutief advies is gegeven.
Ik heb een opdracht aangemaakt waarmee de productregels worden toegevoegd. Dit is binnen uiterlijk 3 werkdagen opgepakt en verwerkt. Ik houd het in de gaten en kom erop terug zodra het is verwerkt.
