Vraag

wifibooster als eerst verbinden

  • 31 december 2020
  • 3 reacties
  • 56 keer bekeken

Ik gebruik mijn gewone wifiverbinding en dat geeft geen enkel probleem. Boven bij mijn vaste computer was se wifiverbinding zwak en heb ik een wifibooster van ziggo aangeschaft. Deze gaat via het stopcontact met een vaste verbinding naar de computer.

Wat mij opvalt is dat de computer bij opstarten gebruik wil maken van de gewone wifiverbinding. Elke keer bij aanvang moet ik dan kiezen voor de verbinding via de booster. Hoe krijg ik het voor elkaar dat bij opstarten computer deze zichzelf al verbindt met de booster.


3 Reacties

De booster heeft als het goed is ook een utp aansluiting dan heeft deze gebruiken de voorkeur.

Als dat de situatie is dan de wifi verbinding laten vergeten. Moet de wifi van de Booster worden gebruikt dan deze als voorkeur instellen.

Automatisch verbinden uitzetten bij de wifi op je apparaat.

Goedemorgen @Brand en welkom op onze Community! 

Wat leuk dat je de Community hebt gevonden en hier je vraag stelt. @RoWi. en @PeterH2020 hebben je al tips gegeven, hoe gaat het nu? Is het probleem hiermee opgelost? We horen graag van je. 

Reageer