Kan iemand mij uitleggen hoe het kan dat het spoofen van noreply@ziggo.nl niet opgepikt wordt door jullie eigen filters?
enige mogelijkheid die ik kan verzinnen is dat die spam dus van het eigen netwerk afkomstig is. Dan nog zou zo een mass-email direct gestopt moeten worden. Waarom gebeurt dit niet?
Best beantwoord door Lycke Ziggo
Hey all. Bedankt voor al jullie meldingen!
Gelukkig hebben jullie allemaal snel door dat dit mailtje natuurlijk hartstikke nep is en zeker niet vanuit ons komt! Hij is gelukkig ook al veel bij onze abuse afdeling terecht gekomen, dus we zijn op de hoogte. Helaas komen zulke verhalen voor en is niet alles tegen te houden.
Er worden (gelukkig) een hoop mails tegengehouden door spamfilters. Helaas 'groeien' de zenders ook en worden er regelmatig nieuwe manieren gevonden om toch weer ergens doorheen te glippen. We zullen er alles aan doen dergelijke incidenten zo veel mogelijk te voorkomen.