Beantwoord

Ziggo GO.... wat hebben jullie gedaan?

  • 22 november 2017
  • 8 reacties
  • 2273 keer bekeken

De "vernieuwde" Ziggo GO app verschijnt net op mijn telefoon. Èèn brok ellende!
Hoe kan ik fullscreen een zender bekijken ik krijg alleen een klein schermpje boven in beeld en daar moet ik het mee doen?
Hoe krijg ik het beeld groter??
Ook een vage icon om een "afstandsbediening" in te schakelen wat moet ik ermee ik wil gewoon tv kijken.
Al met al een update van NIKS.. erg jammer.
icon

Best beantwoord door Evert 22 november 2017, 23:10

Landscape mode aanzetten, telefoon/tablet draaien en dan heb je full screen 🙂
Bekijk origineel

Dit topic is gesloten. Staat je antwoord hier niet bij, stel dan je vraag in een nieuw topic.

8 Reacties

Reputatie 7
Badge +28
Landscape mode aanzetten, telefoon/tablet draaien en dan heb je full screen 🙂
Landscape mode aanzetten, telefoon/tablet draaien en dan heb je full screen :)

Ok inderdaad maar het werkt waardeloos het geluid valt weg tijdens het kantelen en die irritante "open de afstandsbediening" icon blijft maar in beeld komen.
Ik wil die landscape mode helemaal niet aan hebben heb er een hekel aan.

Bedankt voor het verpesten van het kijkplezier Ziggo. Jammer.
😠 😠
Reputatie 7
Badge +28
Ik ben er ook geen fan van, maar wie weet wordt dit binnenkort aangepast. Ik kan me voorstellen dat meer mensen dit niet handig vinden.

Dat icoontje van "open de afstandsbediening" gaat bij mij weg zodra die balk onderaan het scherm ook weg is. Blijft dat icoontje bij jou heel de tijd bovenaan staan?
Ik hoop het echt want dit is geen verbetering wat mij betreft.
Dat icoontje blijft niet de hele tijd staan maar zodra ik maar iets doe verschijnt hij weer.
Als dat nou de fullscreen knop zou zijn heeft het nog nut 😐
Reputatie 7
Badge +14
@Erik43

Android of apple ?
@Erik43

Android of apple ?


Android
Reputatie 7
Badge +14
Erik43

Ik heb apple die doet het ook draait in ladscape modes als je gaat kijken

Persoonlijk vind ik dat oké
Het staat hier al gedeeltelijk vermeld, maar toch.....
Mooi en handig de nieuwe app, maar bij deze wil ik ook melden dat de oude app 1 belangrijk voordeel had boven de nieuwe.
Wanneer het gaat om de functie 'full screen / scherm maximaliseren', dan is deze niet meer vast te zetten. Je bent afhankelijk van je landscape instellingen (Automatisch Draaien) op je Android smartphone. Voorheen had men in de oude app een icoon voor full screen. Kantelde je smartphone, als je bijvoorbeeld op de bank lag, dan bleef het beeld gewoon full screen.
Nu is dat niet meer zo. Één keer een beetje bewegen of kantelen en hij springt weer over van fullscreen horizontaal, naar het kleine verticale scherm, én heb je 5 seconden geen beeld. Dat komt omdat men afhankelijk is van de Android instelling.

Ik zie graag het icoon met die functie om het full screen vast te zetten terugkomen in de nieuwe app update.

Weet iemand of hier aan wordt gewerkt?