Ik krijg steeds meer zenders bovenaan in het zenderoverzicht bij TV kijken , eerst was het alleen RTL4 maar nu ook bijvoorbeeld love nature. Ik wil gewoon NPO 1 als eerste. Wat is dit precies, soort feature die laatst gekeken zenders bovenaan zet (kan mij eigenlijk niet herinneren dat ik love nature heb gekeken) of is dit een bug?

Best beantwoord door Vincent Ziggo
Hallo
Zo te zien is je Ziggo Go App het spoort bijster. Ik kan me voorstellen dat je de zenders in de juiste volgorde wil hebben. Op dit moment speelt er wel een incident: de zender volgorde in Ziggo Go kan afwijken van de standaard volgorde op de Mediabox Next met eerst NPO 123. Je ziet bijvoorbeeld NPO1 en dan Eurosport. Of een andere volgorde, zoals bij jou het geval is. Dit kan voorkomen als er met een gedeeld profiel favorieten worden ingesteld.
Er is nog geen structurele oplossing voor dit gedrag. Wat je kunt doen, is de zenderlijst naar de standaardwaarden herstellen. Als het dan nog steeds in de war is, raad ik je aan om niet het gedeelde, maar een eigen profiel te gebruiken. Sleep vervolgens de zenders - via instellingen en vervolgens favoriete zenders - naar de originele plaats. Niet ideaal al die extra handelingen, daar ben ik me van bewust, maar wel een mogelijkheid om de volgorde naar smaak te herstellen. We werken aan een oplossing.