Goedemiddag,
Ik heb mijn abbo opgehoogd om over te stappen van de Horizon naar de Next.
Nu heb ik vandaag netjes de Next ontvangen maar helaas geen modem. Ik gebruikte tot op heden de ingebouwde wifi op de Horizon.
Nu ben ik vanmiddag naar de vodafone/ziggo shop geweest in de hoop daar een modem mee te krijgen maar helaas ging dat niet. Ze hebben er als het goed is 1 na laten sturen( ik heb hier nog geen bevestiging van gehad in de mail) daarna gaven ze aan dat ik de Next wel gewoon kon aansluiten en verbinden via de wifi uit de horizon.
Dit heb ik gedaan en werkte in 1e instantie prima, tot dat de complete installatie voltooid was ,daarna geen Wi-Fi meer uit de Horizon. Kan ik deze niet tijdelijk als modem blijven gebruiken tot de nieuwe er is? , heb nu namelijk compleet geen internet meer.
Best beantwoord door Paul Ziggo
Goedemiddag
Ontzettend jammer dat je verkeerd bent voorgelicht. Als je een abonnement hebt besteld met de Next, dan wordt de Mediabox XL uitgeschakeld en hoor je een separaat internetmodem te krijgen.
Ik zie dat er inmiddels een modem naar je onderweg is, mogelijk dat je zelfs al een Track & Trace nummer ontvangen hebt. Laat je het onder dit topic weten als je het modem binnen hebt?

