Tijdens het melden van een storing, concludeerde de Ziggo medewerker dat mijn modem(verbinding) niet stabiel functioneerde, en er zou binnen 2-3 werkdagen een modem opgestuurd worden. Dit is niet gebeurd, de medewerker van 0900 kan het eerst niet terugvinden in het systeem, en dan geeft ze aan dat er leveringsproblemen zijn.
Waarom wordt niet gecommuniceerd als de afspraken niet nagekomen worden?
Waarom wordt je niet geïnformeerd bij wijzigingen in de afhandeling van een storing?
Om een antwoord van een moderator te krijgen is het handig als postcode en huisnummer in uw profiel staan.
Wat een vreemde gang van zaken,
Kun je mij vertellen welke problemen/storing je precies ervaart? Als het modem hier de oorzaak van is kunnen we uiteraard een nieuwe voor je aanvragen.
Registreren
Heb je al een account? Inloggen
Inloggen
Nog geen account? Eerste keer? Registreer
Inloggen met sociaal netwerk
Mijn Ziggo Account Inloggen met FacebookVoer je Ziggo-gebruikersnaam in, of het e-mailadres waarmee je je hebt aangemeld. We sturen je een e-mail met je gebruikersnaam en een link om je wachtwoord opnieuw in te stellen.