Vraag

TV en Internet werken niet

  • 13 augustus 2020
  • 4 reacties
  • 76 keer bekeken

ik heb al zo’n uur geen wifi en tv meer, ik heb alles al geprobeerd maar de media box  blijft op offline staan. heb gekeken of de stekkers er goed in zitten & heb de stekker eruit gehaald om de box opnieuw te laden ...


Dit topic is gesloten. Staat je antwoord hier niet bij, stel dan je vraag in een nieuw topic.

4 Reacties

Reputatie 3
Badge +3

Wat voor apparaten heeft u allemaal in gebruik? Een MXL toevallig voor zowel internet als tv?

Reputatie 3
Badge +3

Als u een moderne tv heeft kunt u proberen om de tv digitaal in te stellen. Dit doet u door de tv kabel uit de Mediabox te halen en in de tv te stoppen. 

Hoe u de tv instelt leest u makkelijk via deze link: https://www.ziggo.nl/klantenservice/televisie-radio/digitale-tv/kijken-zonder-kastje

Mocht dit niet werken dan kan het zijn dat u een signaal probleem heeft. Dit kunt u nagaan door contact op te nemen met de klantenservice. Indien nodig zullen zij dan een monteur aansturen.

Reputatie 7

Goedemiddag @amberdonker en welkom op de Community,

Goed dat je via dit kanaal even aan de bel trekt! Wat vervelend dat zowel je tv signaal als internetverbinding het momenteel niet doen. 
Heb je het tv signaal al gecontroleerd met behulp van dit stappenplan? Vrijwel alle problemen met het tv signaal zijn daarmee eenvoudig te verhelpen. 
Controleer daarnaast de modemverbinding met de tips die je hier terug kunt vinden. 

Laat onder dit topic maar weten of het met behulp van de tips die hier gegeven zijn gelukt is. Anders helpen we je uiteraard graag verder. 

Groeten,

Paul 

Reputatie 7

Kunnen we nog wat voor je betekenen, @amberdonker ? :-)