steeds meer tv zenders verdwijnen komt niks voor terug en alles word duurder
Zie net bij zenderwijzigingen dat AMC ook al verdwijnt daarvoor zijn ook 4 tv zenders verdwenen en een zender samen gegaan op 1 kanaal. Maar de zenders worden niet vervangen door anderen. De analoge tv zenders zijn weg dus meer ruimte voor nieuwe zenders. Enkel wat er gebeurd is meer betalen voor minder zenders vind dat niet kunnen en zeg dat nog netjes.
Dit topic is gesloten. Staat je antwoord hier niet bij, stel dan je vraag in een nieuw topic.
Weer tv-zender minder: AMC stopt in Nederland en België
Helaas beslissen zenders vaak te stoppen in de Benelux.
Ik hoop ook dat er snel weer anderen en nieuwe voor in de plaats komen.
Helaas beslissen zenders vaak te stoppen in de Benelux.
Ik hoop ook dat er snel weer anderen en nieuwe voor in de plaats komen.
Hey @r.roo310. Zoals @Be rt aangeeft, hebben wij helaas niet altijd de mogelijkheid zenders te behouden. Wij zouden natuurlijk ook het liefst zo veel mogelijk aanbieden en de klant alle (zo veel mogelijk) keuze geven. Helaas hebben we dit niet altijd zelf in de hand.
Zijn er specifieke zenders die je in ons aanbod mist? Ik hoor het graag! Suggesties kunnen natuurlijk altijd worden aangedragen 🙂
Zijn er specifieke zenders die je in ons aanbod mist? Ik hoor het graag! Suggesties kunnen natuurlijk altijd worden aangedragen 🙂
Meer Britse zenders zoals ITV, Sky e.d.; we hebben de Duitse (ook commerciele) variant ook (zoals RTL en Sat 1).
Reputatie 2
Ik zou daar en vele andere kijkers heel blij mee zijn.
ja, inderdaad ITV (zou dolgraag ook de Voice UK willen kijken) en CBS, die heeft ook goede seris die in NL niet verder komen dan een eerste seizoen terwijl seizoen 5 al wordt uitgezonden in US
Misschien eens langzaam de duitse RTL + en SAT 1 naar HD omzetten.
Registreren
Heb je al een account? Inloggen
Inloggen
Nog geen account? Eerste keer? Registreer
Inloggen met sociaal netwerk
Mijn Ziggo Account Inloggen met Facebookof
Voer je Ziggo-gebruikersnaam in, of het e-mailadres waarmee je je hebt aangemeld. We sturen je een e-mail met je gebruikersnaam en een link om je wachtwoord opnieuw in te stellen.