Goedemiddag,
Bij de meeste programma’s die wekelijks of dagelijks uitgezonden worden vraagt het systeem neem deze aflevering op of neem de hele serie op.
Maar er zijn toch een heel aantal programma’s waar dit niet gevraagd wordt, terwijl ze toch wekelijks worden uitgezonden.
Is daar een verklaring voor.
Jacques Nieuwstraten
Spijkenise
Best beantwoord door Steefb
Cecilia Ziggo
- Moderator
- 2059 reacties
- 1 jaar geleden 2 augustus 2019
- Antwoord
Sinds 16 juli is het niet meer mogelijk om serieopname in te plannen op een sportzender. Dit heeft betrekking tot alle sportzenders.
Waarom?
Voorheen kreeg een sportevenement een algemene naam van het evenement mee, bijvoorbeeld 'UEFA Champions League'. Het was dan niet duidelijk wie tijdens het sportevenement de strijd gaan leveren en daarnaast was het evenement lastig te vinden. In de TV-Gids passen we de naam nu aan naar iets als 'UEFA Champions League: Juventus – Ajax'. Dit voorkomt dat je enorm veel opnames krijgt van bijvoorbeeld Eredivisie en verbetert ook nog eens de zoekresultaten. Zo kun je nu bijvoorbeeld zoeken naar 'Real Madrid' en vind je eenvoudig het juiste sportevenement.
Deze verandering is van toepassing op alle sportzenders, zoals:
20 - Eurosport 1
411 - Eurosport 2
421 - FOX Sports 1
422 - FOX Sports 2
423 - FOX Sports 3
424 - FOX Sports 4
425 - FOX Sports 5
426 - FOX Sports 6
14 - Ziggo Sport
401 - Ziggo Sport Select
402 - Ziggo Sport Voetbal
403 - Ziggo Sport Golf
404 - Ziggo Sport Racing
405 - Ziggo Sport Docu
406 - Ziggo Sport Extra
Uiteraard werken we er nu aan om de serielinking terug te krijgen bij deze programma's. Zodra hier meer over bekend is, dan zullen we dit uiteraard met jullie delen.

