Hallo! Ik heb een probleem dat er bij mij een aantal opties niet aanwezig zijn in het menu van de Connectbox zoals DMZ en poort-forwarding.
Omdat ik mijn Pi-hole niet aan de praat kreeg op de Connectbox (de modem bleef hem een verkeerd IP adres geven buiten de IP range) en ik graag wat meer controle wil hebben over mijn thuisnetwerk had ik besloten om een oude Asus RT-N66U router achter de Connectbox te hangen en de Pi-hole en ook de rest van mijn devices op de router aan te sluiten. De Pi-hole werkt nu wel naar behoren.
Om het thuisnetwerk als geheel goed werkend te krijgen (op dit moment worden namelijk alle poorten geblokkeerd volgens een test op canyouseeme.org, zelfs de gebruikelijke zoals 21, 22, 80 etc.) en wat zaken te kunnen testen moet ik toegang hebben tot een aantal opties in de Connectbox zoals DMZ, port forwarding etc. Deze opties staan er bij mij niet tussen. Het menu ‘Router status’ is bij mij ook niet aanwezig. De helpdesk heeft voor mij de modem in bridge mode gezet maar zonder bovengenoemde opties is het niet optimaal in te stellen.
Ik heb hier op het forum gezien dat sommige gebruikers wel toegang hebben tot deze opties / menu’s, maar dat zijn posts van een jaar oud. Zitten deze opties überhaupt nog in de Connectbox of heeft Ziggo deze uit de firmware gehaald? Mijn modem heeft IPv6 aanstaan, heeft dit er misschien nog mee te maken?
Alvast bedankt voor de hulp! 
Best beantwoord door Tom.
Je zou eventueel ook de mijn ziggo app kunnen downloaden in de Google play store of apple store.
Daar zit ook de chat ingebouwd en kun je 'n berichtje achter laten en word zo snel mogelijk gereageerd. Scherm hoeft niet open te blijven staan je krijgt 'n melding zodra er een reactie word gegeven.

