Hoi,
Ik had een vraagje.
Ik heb het pakket Internet Start & TV start zonder vast bellen maar met Ziggo Safe online.
Nu probeer ik zenders op mijn Ziggo Go app terug te kijken (TV en Replay) het enigste wat ik kan zien is de Live TV, ik kan niets vinden over terugkijken. Op mijn gewone tv kan ik maar van 5 zenders iets terugkijken. SBS6, Veronica. Net5 etc.
Op de Ziggo GO app kan ik via mijn MOVIES & SERIES XL ook niets bekijken. Als ik op een film of serie klik krijg ik geen playbutton. Ik kan alleen de trailer bekijken van die film of serie.
Graag hoop ik snel een oplossing / antwoorden te vinden
Met vriendelijke groet,
Bodey
Best beantwoord door Vincent Ziggo
Hey
Welkom op de Community! Met ieder Ziggo tv abonnement kun je Replay content via de Ziggo Go App of via de browser terugkijken. Vreemd dat dit niet lukt! Wil je eens via de TV gids van de Ziggo GO App of via de browser naar gisteren gaan en een willekeurig programma op NPO 1 aanklikken? Zorg er uiteraard voor dat je bent ingelogd met de juiste Mijn Ziggo gebruikersnaam. Mocht het nog niet lukken, dan ontvang ik graag een foto/screenshot, zodat ik letterlijk met je mee kan kijken.
Via de standaard mediabox kun je overigens niet alles terugkijken via Replay. Hierop heb je besloten je abonnement te upgraden naar een TV Compleet variant met de Mediabox XL, zie ik. Top! Mocht je ergens nog tegenaan lopen, bijvoorbeeld met de installatie, laat het gerust weten. We zitten voor je klaar.