Ik heb een Thompson TWG 870 en begrijp dat dit een oude modem is, welke ik kan laten vervangen voor een CB. Ik gebruik echter TP Link Deco M9, waarbij ik de Thompson in bridge modus heb gezet en lees hier dat er mogelijke problemen zijn met de Deco M9 in combinatie met een CB compal en wil graag de Arris hebben om problemen te voorkomen. Ik heb contact opgenomen met de chat en zij gaven aan dat er geen verschil is tussen Arris en Compal in bridge modus en dat het niet mogelijk is vooraf een keuze te maken en dat het afwachten is, welke modem ik krijg opgestuurd.
Ik heb echter geen zin in problemen met een compal. Als ik het forum hier lees, zie ik dat anderen problemen hebben gehad met een Deco in combinatie met een compal. Chat adviseerde mij hier een topic te starten, zodat ik wellicht wel een Arris kan krijgen.
Bij deze mijn verzoek, is het mogelijk mij een CB Arris te sturen ter vervanging van mijn Thompson TWG870?
Vervolg vragen.
Ik heb ook gelezen dat ik de Deco M9 achter de CB kan plaatsen door de Deco een vast IP adres te geven en de WIFI op CB uit te zetten, zodat ik de andere poorten van de CB kan blijven gebruiken. Ik wil graag de andere poorten gebruiken, indien mogelijk of adviseren jullie mij toch om de Arris in bridge modus te plaatsen? Ik wil zo min mogelijk problemen. Ik heb een vast aansluitpunt in mijn werkkamer en nu heb ik in de meterkast de aansluiting van de meterkast in de deco M9 geplaatst, aangezien er slechts 1 poort werkt op de Thompson.
Moet ik mij nog zorgen maken over IPv4 en IPv6? Verandert dit door een Arris modem?
Alvast bedankt voor de hulp!
Best beantwoord door Paul Ziggo
Goedenavond
Goed dat je met deze vraag een topic gestart bent! Er zijn inderdaad problemen bekend met de Compal Connectbox i.c.m. de TP Deco M9 Mesh router dit staat ook beschreven in dit eerdere topic.
De kwestie is op dit moment nog bij ons in onderzoek, en het lijkt ook niet bij alle klanten met een Compal Connectbox te spelen. Want er zijn ook klanten waarbij het i.c.m. de Compal Connectbox wel goed werkt.
Als je het wilt kan ik kosteloos je Thomson TWG870 omruilen naar een Arris of Compal Connectbox. Ik ontvang dan graag onderstaande gegevens via een privébericht.
- Geboortedatum
- Laatste vier cijfers van je rekeningnummer
- Serienummer (SN) van het Thomson TWG870 modem
Je kan mij een privébericht sturen door op mijn profiel te klikken en dan op de “stuur bericht” knop te drukken. Als je bovenstaande gegevens doorgeeft, regel ik z.s.m. een nieuw modem voor je.

