Vraag

Pauzeren en kijken vervolgen lukt niet meer met Mediabox Next

  • 29 oktober 2020
  • 5 reacties
  • 99 keer bekeken

Ik heb alweer een probleem met Ziggo. Nu werkt het pauzeren en na bijvoorbeeld 15 minuten kijken vervolgen niet meer. Zodra ik pauzeren heb geactiveerd op de afstandsbediening en ik wil daarna doorkijken krijg ik een storingsmelding en kan alleen live door kijken. Ik word er echt modeloos van. De klantenservice zegt dat ik het hele modem moet resetten naar fabrieksinstellingen. Dat kan toch gewoon niet. Moet ik mijn alarmsysteem, videocom en de wifi etc allemaal weer opnieuw gaan koppelen???


Dit topic is gesloten. Staat je antwoord hier niet bij, stel dan je vraag in een nieuw topic.

5 Reacties

Reputatie 7

Goedemorgen @FamvTGrave en welkom op de Community,

Goed dat je hiermee even aan de bel trekt via dit forum. Het is op deze manier natuurlijk niet fijn tv kijken! Kun je aangeven bij welk(e) programma('s) je deze melding precies te zien?
En heb je al gekeken of het probleem met de stappen op deze pagina? De meeste problemen met interactieve tv los je daarmee eenvoudig op. 
Laat maar weten wat je bevindingen zijn. Mocht het nog niet werken, laat het dan onder dit topic weten. We helpen dan graag verder. 

Het is inmiddels opgelost. Ik had voor meerdere dagen onophoudelijke problemen met TV kijken. Gisteren is uiteindelijk een Ziggo monteur geweest. Heeft alles gecheckt en bleek dat de Mediabox Next ‘softwarematig was vastgelopen'. Hij heeft een nieuwe mediabox Next geplaatst en daarna waren alle problemen over. Ook kon ik weer gebruik maken van de Ziggo Go app op mijn Apple devices. Gisteren werd ik daartoe gebeld door ook iemand van Ziggo die direct contact had met Apple. Na enkele uren bleek ook de Ziggo Go app weer te werken op mijn iPhone's en iPad's. Heeft allemaal wel erg lang geduurd. Ik begrijp ook wel dat de frontdesk van Ziggo amper technische kennis heeft en slaafs een vraagprotocol volgen. Maar dat keer op keer blijven herhalen en protocolvragen blijven stellen waarbij iedere nitwit begrijpt dat het niets te maken heeft met het door mij beschreven probleem. Dat kan en moet echt beter bij Ziggo...maar ik betwijfel of dat gebeurd. Ik heb zo vaak problemen met Ziggo..dan weer internet en dan weer TV. Heeft ook te maken met ‘zeer instabiele SNR-signalen over een al lange periode tot nu’ volgens een eerlijke Ziggo medewerker. Ziggo zou dat eerder al oppakken maar is volgens die eerlijke Ziggo-medewerker nog steeds niet gebeurd. Daarvoor moet gegraven worden en heeft Ziggo blijkbaar geen zin in. Dat heeft echter gevolgen voor een flink deel van de wijk hier...die dadelijk massaal vertrekken bij Ziggo. In het Land van Cuijk wordt glasvezel uitgerold door andere providers. De stap om te vertrekken bij Ziggo is dan uiterst klein...en werkt Ziggo zelf in de hand.

Reputatie 5
Badge +9

Hallo @FamvTGrave ,

Sofwarematig vastgelopen ….. anyway.

Er zijn allerlei scenario's denkbaar, waarbij je gewoon weer hetzelfde probleem krijgt dat je alleen naar live TV terug kan. Ik gebruik het niet meer. Als ik iets wil pauzeren, dan druk ik op opnemen, en dan op pauze. Kun je na je pauze weer verder kijken, prima. Krijg je dezelfde foutl, geen man overboord, dan kijk je de opname terug vanaf het moment dat je op pauze hebt gedrukt.

Reputatie 7

@FamvTGrave Dank voor je reactie, fijn dat het inmiddels is opgelost! Ik zie dat de problemen met betrekking tot de SNR waarden inmiddels ook is opgelost bij jou in de wijk. Dit is ook terug te zien in de metingen op het moment dat ik je modem uitlees.
De afgelopen 12 uur zit dit er weer prima uit. 

Voor wat betreft het pauzeren, wat @Rene F aangeeft is nog een goede tip. Ik neem zelf vaak ook gewoon op, wanneer ik een programma graag wil kijken. Dit doe ik dan i.p.v. Live pauzeren. 

Ik begrijp de reacties hiervoor wel. Wat ik echter niet accepteer is dat als er een pauze-mogelijkheid moet zijn, die ook werkt. Uiteindelijk betaal ik voor het hele pakket en niet voor delen daarvan.
Maar zoals ik hiervoor al aangaf...ook de pauze-functionaliteit werkt weer. Het lag allemaal aan de Mediabox Next met  softwarematig’ vastlopen.  Het heeft alleen vel te lang geduurd door het eerst meerdere keren doorlopen van vragen (resp. afhou) protocollen door de klantenservice. Ik hop dat het nu een poos goed blijft gaan.