Opnemen, timeshifting, opname stopt

  • 22 mei 2019
  • 16 reacties
  • 595 keer bekeken

had voetbal opgenomen...fox...1 uur geklets doorgespoeld...liep 12 minuten op live uitzending achter...time-shifting noemen ze dat...na 12 min einde oefening...opname stopgezet...opname liep niet door vanaf moment dat ik begin afspeelde...zij er klanten die dar ook ervaren?

Dit topic is gesloten. Staat je antwoord hier niet bij, stel dan je vraag in een nieuw topic.

16 Reacties

Reputatie 7
Badge +11
Ja, dit is lekker duidelijk........🙄
Reputatie 6
Badge +9
Geen last van gehad. Time shiften?? Of is het 'uitgesteld kijken'?
Wat hij bedoeld waarschijnlijk is, dat je alvast een programma begint te kijken, wat nog aan het opnemen is. En blijkbaar is daar iets fout gegaan bij Bert, is het afspelen en het opnemen gestopt, terwijl het programma nog door liep.
ja...helemaal....timeshifting is met video recorder gekomen...opnemen live...later kijken...dat bestond niet voor die tijd...opa heeft het over 70ér jaren...met de harddisk kon timeshifting tijdens opnemen...je hoefde niet meer te wachten dat programma helemaal opgenomen was...daar praten we nu over...de horizon en next doen dat dus niet altijd...maar ze kunnen het zeker wel...alleen opname stopt op moment dat timeshifting begint,dus wanneer ik ga kijken...dat is de storing...waarom doet die dat soms?
Reputatie 7
Hi @bert kruit, ik heb wat moeite om te ontcijferen wat je precies deed en welk probleem daarbij optrad.

Je ervaart een probleem met je Mediabox Next.
Je had een opname gepland en nog voordat de uitzending afgelopen was ben je de opname gaan kijken.
Hierin heb je een heel stuk doorgespoeld en liep je 12 minuten achter op de live uitzending.

Toen hield de opname op na exact 12 minuten kijken?
Kreeg je daarbij ook een foutmelding?
Wat gebeurde er toen je de opname opnieuw probeerde verder te kijken vanaf het punt waar je gebleven was?
na een week verbanning door ziggo lui die mijn kritiek niet konden verdragen...hun tere zieltjes waren gekwetst...bedankt voor de verbanning...het zegt meer over ziggo-communitie dan over mij!!!
heb afgelopen week niet stil gezeten natuurlijk...we praten over de Next box...vooral de ''cloud''...dat is nieuw...harddisk zit bij ziggo in server...alle opnames gaan via internet...overdag gaat dat nog wel goed,'s avonds begint de ellende...oplossing...geen ziggo coax kabel meer,maar glasvezel...ivm met ziggo voetbal graag ziggo glasvezel...ziggo wil daar nog niet aan...
Reputatie 7
Ah ik zie dat je dezelfde vraag in meerdere topics hebt gesteld (zoals deze), zo vallen we wat in herhaling. Overigens kan ik me niet voorstellen dat je hiervoor 'verbannen' bent en dat zal ik nog even dubbelchecken bij mijn collega's.

Ik ben benieuwd naar je antwoorden op de gestelde vragen:
Toen hield de opname op na exact 12 minuten kijken?
Kreeg je daarbij ook een foutmelding?
Wat gebeurde er toen je de opname opnieuw probeerde verder te kijken vanaf het punt waar je gebleven was?
we zijn inmiddels verder mark...ga eens in op mijn stelling...geen ziggo coax kabel meer,maar glasvezel...
Reputatie 7
we zijn inmiddels verder mark..
Ok.

ga eens in op mijn stelling...geen ziggo coax kabel meer,maar glasvezel...
Daar staat een uitgebreid statement over op onze website.
Reputatie 1

Ik ervaar nog steeds het probleem:

Je kijkt naar een opname terwijl het programma nog bezig is, en plotseling verschijnt er een melding dat je naar live kijken moet schakelen.

Vervolgens ben je minimaal 10 minuten kwijt.

Dan kan je alleen wachten totdat de opname klaar is om het gemiste deel te zien.

 

 

Reputatie 7

Hi @drdevries, je ervaart dit probleem op je Mediabox Next toch? Dat moet ook te reproduceren zijn op kantoor als ik exact dezelfde stappen volg als jij, maar die exacte stappen zijn mij nog niet duidelijk. Kun je stap-voor-stap uitschrijven wat je doet?

Dus niet: ik start de opname en dan loopt hij vast
Maar wel:

  • kijk live tv op een willekeurige zender
  • ga naar het Home menu
  • ga naar Bewaard
  • ga onder opnames naar de uitzending die opgenomen wordt en nog bezig is
  • etc
Reputatie 7
Badge +3

Ik ervaar ook wat problemen met het terug kijken van een programma dat nog bezig is. Zowel als ik het opneem als via replay tv. Soms valt het geluid dan weg bijvoorbeeld. Het lijkt er ook op dat zodra het live programma is afgelopen dat hij dan opgeslagen wordt of zoiets en dat er dan even een hickup is of hij zelfs even terug springt naar live tv.  Het gaat in iedergeval niet altijd even soepel. Heb dit vooral ervaren bij de kinderprogramma's op NPO 3. Freek, checkpoint, sinterklaasjournaal en Jeugdjournaal etc.

Reputatie 1

Hoi @Mark Ziggo,

Het probleem doet zich als volgt voort:

Op zondagavond zijn er 2 afleveringen van “war of the world”

Deze heb ik gepland staan om op te nemen.

  • Terwijl de serie nog live speelt begin ik alvast het eerste deel te kijken.
  • De reclame spoel ik door ( daarvoor neem ik tenslotte op )
  • Hierdoor loop ik in op de life tv
  • Op een gegeven moment krijg ik een melding dat ik naar live tv moet omschakelen ( weet niet precies meer hoe e.e.a. er precies uitziet )
  • Zodra je dan iets doet schakelt hij naar live, maar naar een moment plusminus 15 minuten later.
  • Om de ontbrekende 15 minuten te zien kan je allen maar wachten totdat de opname helemaal compleet is.
  • Je moet dan echter helemaal vanaf het begin zoeken waar je gebleven was.

 

 

 

 

Reputatie 7

Op zondagavond zijn er 2 afleveringen van “war of the world”

Tip: deze serie staat ook in Movies & Series. Daar kun je alle 8 de afleveringen al kijken zonder enige reclame onderbreking.

[quote]Terwijl de serie nog live speelt begin ik alvast het eerste deel te kijken.[/quote]Hoe start je deze uitzending op? Ga je naar de opname via het Bewaard menu?

[quote]Op een gegeven moment krijg ik een melding dat ik naar live tv moet omschakelen ( weet niet precies meer hoe e.e.a. er precies uitziet )
Zodra je dan iets doet schakelt hij naar live, maar naar een moment plusminus 15 minuten later.[/quote]Die melding hoort alleen te verschijnen als je in de opname een paar seconden achter de live uitzending zit, zeker geen 15 minuten. Overigens heb je ook de keuze om niet naar live tv over te schakelen:

 

[quote]Om de ontbrekende 15 minuten te zien kan je allen maar wachten totdat de opname helemaal compleet is.[/quote]Dat is ook raar, want die moet je gewoon weer kunnen openen via het Bewaard menu. Dat lukt mij hier ook.

 

Reputatie 1

Hoi Mark,

Dit is inderdaad het bewuste scherm.

Je zegt dat je ook de keuze hebt om niet naar live tv te gaan, heb je dat geprobeerd?

Bij mij stopt dan gewoon het afspelen en zit ik ineens naar iets anders ( of naar een moment later in de serie ) te kijken.

Heb laatst de tijd opgenomen, en was echt 15 minuten. ( zat wel een reclame blok in dus dat tikt gelijk ook lekker aan )

En dat wachten totdat de opname compleet is bedoel ik mee dat dat lekkerder werkt dan weer dezelfde opname starten en vervolgens weer dat probleem krijgen.

Je moet echter nog steeds heel goed onthouden waar je was met kijken want de melding verschijnt onverwachts en je ( ik in ieder geval ) weet dan niet zo snel waar je gebleven was.

Evengoed bedankt voor je reactie.

Dave

Reputatie 7

Je zegt dat je ook de keuze hebt om niet naar live tv te gaan, heb je dat geprobeerd?

Jazeker. Net nogmaals een opname van een lopende uitzending ingepland, doorgespoeld tot ik vlak achter de live uitzending zit (dat kun je ook zien in het voortgangsbalkje onderin) en de bewuste melding in beeld krijg. Als ik de melding sluit speelt de opname gewoon verder. Herhaaldelijk geprobeerd en de enige hapering treed op als ik 30sec vooruit probeer te skippen (wat niet kan omdat ik minder dan 30sec op de live uitzending achter loop). Ik kan dan ook nooit 15 minuten vooruit springen natuurlijk, want zo ver is de live uitzending niet.

 

Ik kan het echt niet reproduceren...