Beantwoord

Modem weer terug naar normale firmware

  • 18 september 2020
  • 4 reacties
  • 140 keer bekeken

Hallo :)

Misschien kan een beheerder mij helpen.

Ik zou graag weer de normale modem firmware willen hebben met ipv6. 

Modem staat al even niet meer in bridge. Ik heb gemerkt dat ik het ook eventueel af kan met DMZ als ik wat wil doen. 

Graag zou ik nu ook eens willen experimenteren met ipv6. Ik neem aan dat op de normale firmware ook gewoon DMZ mogelijk is?

 

 

icon

Best beantwoord door Erik P Ziggo 22 september 2020, 11:41

Aha, bedankt voor de toelichting @RadioGuy !
Zelf zie ik ook dat je eerder hierover contact met de klantenservice hebt gehad.

Daar is echter de wijziging van IPV4 naar IPV6 met een wensdatum van 19 oktober in het systeem gezet.

Vandaar dat je het waarschijnlijk nog niet merkt/ ziet.
Ik heb de wensdatum voor je vervroegd naar morgen ( 23 september) :-)

Bekijk origineel

Dit topic is gesloten. Staat je antwoord hier niet bij, stel dan je vraag in een nieuw topic.

4 Reacties

Reputatie 7

Goedenavond @RadioGuy en welkom op de Community,

Fijn dat je dit kanaal gevonden hebt voor het stellen van je vraag. Mijn is niet helemaal duidelijk wat je op dit moment precies wilt doen met het modem waardoor een schakel naar IPV4 of IPV 6 nodig is.
Heb je nu bijvoorbeeld ene IPV6 DS Lite profiel waardoor je geen portforwarding opties hebt? Ik hoop dat je dit nader kunt toelichten. 

Hee hallo Paul,

 

Op dit moment draait het modem internet500_40_nowifi_v4.bin

 

Software version : 9.1.1902.203

 

Dit is gekomen omdat ik sinds verleden jaar de mogelijkheid wou hebben om het modem in Bridge te kunnen zetten. Dit profiel geeft alleen ipv4 en geen ipv6.

 

Ik zit in voormalig UPC gebied. Graag zou ik het normale IPV6 DS Lite profiel teruggezet willen hebben zoals ik had toen ik net het modem had. Ik heb de mogelijkheid niet meer nodig of ik het modem in modem mode of in router mode kan zetten.

 

Ik had al contact opgenomen gisteren met de klantenservice via de telefoon maar het modem staat nog steeds in deze stand zonder ipv6. Tevens kreeg ik een mailtje binnen over hoe zelf het modem te benaderen en hoe het modem van/naar bridge te zelf te zetten,… dit weet ik dus al jaren, men heeft mijn vraag denk ik niet begrepen dan.

 

Ik hoop dat het voor jou wel duidelijk is wat ik graag wil anders vraag maar raak :relaxed:

Reputatie 6

Aha, bedankt voor de toelichting @RadioGuy !
Zelf zie ik ook dat je eerder hierover contact met de klantenservice hebt gehad.

Daar is echter de wijziging van IPV4 naar IPV6 met een wensdatum van 19 oktober in het systeem gezet.

Vandaar dat je het waarschijnlijk nog niet merkt/ ziet.
Ik heb de wensdatum voor je vervroegd naar morgen ( 23 september) :-)

Hallo Erik,

 

Dank je wel! :relaxed: