Vraag

Mediabox XL reageert niet bij tv kijken

  • 28 december 2019
  • 2 reacties
  • 465 keer bekeken

Als ik tv kijk kan het soms gebeuren dat de mediabox niet meer reageert als ik naar een andere zender wil 

Op dat moment zie ik alleen de tijd staan op mediabox.

Als ik dan de mediabox uit zet, en weer aan zet, zie ik de weergegeven zender op het schermpje van de mediaspeler, waarna ik weer van zender kan wisselen.

Wat is hier de oorzaak van


Dit topic is gesloten. Staat je antwoord hier niet bij, stel dan je vraag in een nieuw topic.

2 Reacties

Reputatie 7
Badge +25

Vreemd al men de tijd ziet staat de mbxl in standby. En dan zou er geen beeld zijn. Ik denk dat een evt. reset wel eens zou kunnen helpen. In 1e instantie via knopje achterzijde of eventueel fabriek instellingen. 

 

Verder als je de tijd ziet, en wel beeld> weet je zeker dat dan de juiste tv bron nog steeds actief is? zet evt bij het menu de standby op s’nacht's zodat de mbxl niet automatisch op standby gaat, om even alles uit te sluiten.

Hi @ronhoo , welkom op de Ziggo Community! Wat gek dat ‘ie opeens stopt met reageren. Dit herken ik alleen als hij een langere tijd op radio staat, dat is een bekend probleem.

We zijn inmiddels al een aantal dagen verder, hoe staat het ervoor? Heeft de tip van robbo om hem te resetten nog geholpen?