Mediabox XL is traag bij opstarten en zappen

  • 6 september 2019
  • 7 reacties
  • 329 keer bekeken

ons modem is al een hele tijd heel erg traag. Opstarten duurt 3 minuten, andere zender duurt ook een hele tijd... kan ik een nieuwe krijgen? Hij is ook al ongeveer 7 jaar oud..

Dit topic is gesloten. Staat je antwoord hier niet bij, stel dan je vraag in een nieuw topic.

7 Reacties

Reputatie 4
Badge +4
Traag tv modem?
Hoi @Layka1997

Waar kijk jij Tv mee oftewel wat voor mediabox heb je ??? Horizon, Pace, Humax, Samsung of Cisco.

https://www.ziggo.nl/klantenservice/televisie-radio/ontvangers/
Hoihoi, horizon!
Reputatie 4
Badge +4
Even contact zoeken met de klantenservice van Ziggo, dan kan je vragen of je de nieuwe mediabox Next kan krijgen
Even contact zoeken met de klantenservice van Ziggo, dan kan je vragen of je de nieuwe mediabox Next kan krijgen

Wat @BvanWijk vergeet te vermelden, is dat je dan een nieuw contract aan gaat. En je betaald activatiekosten.

Je kan je abbo veranderen. Van Horizon naar Mediabox next. Ik weet niet of je ook een modem (voor internet) hebt van Ziggo. Houdt er rekening mee dat niet alle modems met de Next werken. Dus ms krijg je dan ook een nieuw modem.

In MijnZiggo kan je je abbo wijzigen.
Reputatie 4
Badge +4
@Layka1997 woont waarschijnlijk in oud UPC gebied, daar werd de Horizon geleverd als alles 1 oplossing, en daarbij komt ook nog eens dat er op dit moment géén Horizon boxen worden uitgeleverd. De mediabox Next is de opvolger.
Goedemorgen @Layka1997 en welkom op de Community!

Hebben de tips van @Beeblebrox en @BvanWijk geholpen en heb je intussen contact gehad met de klantenservice?