ik moet de Mediabox Next 3x in de week resetten. dat is toch niet normaal?
Hi
Hartelijk welkom op de Ziggo Community!
Drie keer per week resetten is inderdaad niet normaal. Zo nu en dan een reset is wel eens nodig, maar het moet echt geen routine worden. Zo te lezen is dit bij jou wel aan de orde. Tijd dat daar verandering in komt. Om de situatie wat beter te kunnen beoordelen heb ik wel een aantal vragen. Wat voor gedrag vertoont de mediabox, voordat je een reset uitvoert? Mochten er foutmeldingen getoond worden, dan ben ik benieuwd wat die meldingen exact aangeven. Ook ben ik nieuwsgierig hoe de Mediabox Next in verbinding staat met de Ziggo hoofdaansluiting. Lukt het je om daar een foto van te maken en deze hier dan met ons te delen?
Ik hoor het graag van je in dit topic.
De Mediabox Next knippert dan en dan is de Wifi verbinding ook niet meer actief.
Dus kan ik ook opgenomen items niet met ondertiteling kijken. Hij geeft ook in beeld dat de verbinding is verbroken.
Ik stuur hierbij wat foto’s.




Bedankt voor de duidelijke foto's en aanvullende informatie,
Zie je ook bepaalde CSxxxx foutcodes in beeld verschijnen op het moment dat je problemen ervaart? En merk je ook verschil tussen de werking van live televisie kijken (via het coaxsignaal) en interactieve diensten als Replay TV of On Demand (via het wifi signaal)?
Is de modem via de versterker verbonden?
Ik denk het wel.
En weer is het mis. Zo maar midden op de avond. Zie foto’s.
Het lampje links naast het woord Ziggo begint dan te knipperen en in beeld komt dan de tekst van de andere foto.
Ik begin nu toch wel erg te balen. Dit is niet ZIGGO waardig.


Hey
Super irritant dat het probleem blijft bestaan. Je Mediabox Next is op zo'n moment de verbinding met het internet verloren. Uit je vorige reacties maak ik op dat je de Mediabox Next hebt verbonden via wifi. Is het voor jou mogelijk om, voor de test, de Mediabox Next aan te sluiten met een UTP kabel op het modem. Ik ben erg benieuwd of het dan wel stabiel blijft werken. Mocht je geen UTP kabel hebben, laat het dan weten! Ik stuur je deze met alle liefde kosteloos toe.
En weer is het mis. Ziggo wanneer neem je eens je verantwoording en lost dit eens een maal op. Geen lange discussies maar zorg voor een oplossing.

Je reageert helaas niet op het vorige bericht van mijn collega wat het oplossen van je probleem bemoeilijkt,
Als het dan wél goed werkt weten we dat het probleem uit de wifi voortkomt. Het advies is dan om bekabeld aan te sluiten als dat mogelijk is. Zo niet, dan moeten we kijken naar het uitbreiden of versterken van het wifi-signaal waar de Next box staat.
Sorry voor het niet reageren. Maar ik had ook al gechat en daar werd mij eerst gezegd dat het in de modem was aangepast en het nu niet meer fout kon gaan. (Zie bijgaande afbeelding).
Ik heb geen kabel en zou ook niet weten hoe ik deze door de buis zou moeten trekken. Ik kan hem wel tijdelijk van de hal naar de box kunnen leggen om te zien of het dan verbeterd. Sorry maar ik ben al achter in de zeventig en dan word ik er een beetje moe van.
Met vriendelijke groet | Geert van Slooten

Geeft niet hoor, ik kan me dat goed voorstellen. Dit zijn vermoeiende problemen waar je natuurlijk niet op zit te wachten.
Als het tijdelijk aanleggen van een internetkabel mogelijk is om het op die wijze te testen zou ik dat zeker doen. Als het dan stabiel blijft werken zonder foutcodes weten we zeker dat de wifi-verbinding simpelweg te zwak is op bepaalde momenten waardoor dan een herstart nodig is. In dat geval is het raadzaam om het thuisnetwerk uit te breiden met een Wifibooster om tot een betere dekking te komen.
Ik heb een vraagje. Als het met de Wifibooster (3 stuks pakket) ook opgelost zou zijn, dan hoeven jullie de kabel ook niet te sturen, wat dan ook kosten besparend is, dan zou ik er voor kiezen dat te doen. Als jullie dan uit coulance daar een mooi prijsje van kunnen maken, dan denk ik dat beide partijen hier vrolijk van worden.
Jullie geen gezeur meer van die oudjes en wij kunnen dan weer jaren vooruit met ZIGGO!
Ik denk dat je doelt op de Smart Wifibooster set van TP-Link? Meer informatie over die set vind je op onze Wifibooster pagina. Als Ziggo-klant kun je de set aanschaffen via onze webshop tegen een scherpe prijs.
Registreren
Heb je al een account? Inloggen
Inloggen
Nog geen account? Eerste keer? Registreer
Inloggen met sociaal netwerk
Mijn Ziggo Account Inloggen met FacebookVoer je Ziggo-gebruikersnaam in, of het e-mailadres waarmee je je hebt aangemeld. We sturen je een e-mail met je gebruikersnaam en een link om je wachtwoord opnieuw in te stellen.