Vraag

Mediabox Next

  • 29 april 2020
  • 31 reacties
  • 423 keer bekeken


Toon eerste bericht
Dit topic is gesloten. Staat je antwoord hier niet bij, stel dan je vraag in een nieuw topic.

31 Reacties

Reputatie 7

Ondanks dat hier allemaal heel goede analyses worden gevoerd (toppers. Bedankt!), denk ik eigenlijk dat je hier te maken hebt met een mediabox waar een fout in zit. 
@zoggi , wat vind je ervan als ik je in elk geval even een nieuwe Next stuur?   We weten natuurlijk niet zeker of het daarmee opgelost is, maar voor nu lijkt het me een goeie stap om te proberen. 

nou, dat vindt ik en superoplossing natuurlijk, kan niet beter, eigenlijk, ik hoop idd dat daarmee het probleem is opgelost, ben reuze benieuwd en keep my fingers crossed, tot zover iedereen hardstikke bedankt voor het meedenken, en ik laat het weten of de nieuwe next wel probleemloos draait

Reputatie 7

“kan niet beter” dat moeten we natuurlijk afwachten ^^. Niet omdat ik niet vertrouw in een nieuwe box, hoor, ik denk oprecht dat je hiermee van het gedoe af bent. Maar ik wil niet juichen voor er daadwerkelijk iets te juichen is ;-). Ik doe hem bij deze op de post en zal vol verwachting je updates afwachten! 

kan echt niet beter hoor, tenzij de nieuwe per ongeluk ook een maandagochtendgevalletje is, ja dan ga ik natuurlijk ook twijfelen, of et wel aan de box ligt, of toch aan iets anders,maar ik zou ook niet wetn eigenlijk waar dan wel aan..en dan wordt et probleem nog veel ingewikkelrder, ik ga er nu even vanuit dat ik een 'vrijdag’box krijg. en ik wacht vol spanning af, goh misschien heb ik in et weekend zowaar weer tv, dank je en totúpdate.

ik heb een heel klein miniupdatje, jahhhhh, ik heb weer tv, ging allemaal hardstikke snel, hij is net bezorgd door tante pos, ik heb em geinstaleerd, en alles werkt, ging ook als een kogel, alleen nu zit ik te wachten totdat men zenders zijn ingesteld, zappe mag nog even niet blijkt ik kan even kiezen uit nederland een twee of drie, nostalgie.. maar goed, alles doet et dus weer, lichtje is geruststellend wit, maar ik blijf nog even sceptisch, totdat ie et een tijd lang goed heeft gedaan, maar tot zover is alles perfect

 

Goedemiddag @zoggi,

Fijn om te lezen dat de nieuwe Mediabox Next is ontvangen en de installatie lekker vlot ging. We zijn inmiddels enkele dagen verder. Kunnen we al juichen? :wink: