Vraag

Maximum bereikt

  • 19 augustus 2020
  • 2 reacties
  • 125 keer bekeken

Reputatie 5
Badge +1

Ik zou drie zenders tegelijk moeten kunnen zien via ziggo go in mijn browser. Vorig jaar lukte dat ook wel ‘s. Maar nu krijg ik bij twee zenders al steeds “maximum bereikt”. Dat is niet waarvoor ik naar Ziggo ben geswitchted. 


Dit topic is gesloten. Staat je antwoord hier niet bij, stel dan je vraag in een nieuw topic.

2 Reacties

Reputatie 7

Hoi @xtine 
Weet je wat je dan eens moet doen, je wachtwoord wijzigen van je Mijn Ziggo. Dan krijgt alles een reset en valt ook alle Ziggo GO ingelogde app’s uit en kan er niemand meer inloggen. Als je dan gaat inloggen zal je zien dat 3 wel weer mogelijk is.

Gek eigenlijk, ik weet ook dat 3 tegelijk mogelijk moet zijn, maar nog nooit getest. En wat je ook eens zou kunnen doen, op 3 verschillende devices en niet op 1 computer uit proberen. Want dat gaat natuurlijk ook niet echt goed :sunglasses:

Hi @xtine,

We hebben een probleem in onderzoek, waarbij je deze melding onterecht naar voren krijgt (bij bijvoorbeeld één of twee schermen). We hopen dat deze week volledig te hebben opgelost. Neemt niet weg dat het advies van @EnergieBoy natuurlijk ook blijft staan. Bij twijfel; je wachtwoord even aanpassen :relaxed: