Beantwoord

Kosten monteur

  • 23 november 2020
  • 5 reacties
  • 138 keer bekeken

Onze wifi haperde sinds een paar weken. Het bleek dat een paar kabels en kapjes die Ziggo had geleverd verouderd waren. Deze heeft de monteur vervangen. Nu krijg ik een rekening van 50€ van jullie via e-mail. Deze kosten lijken mij niet voor onze rekening aangezien het internet altijd gewerkt heeft en wij niks gedaan hebben om dit te verhinderen. De monteur heeft ook niets gezegd van de kosten. Hij raadde ook al een wifi booster aan welke ik na telefonisch contact gewoon zelf moet betalen waar nieuwe klanten deze kado krijgen. Ik vind dit nogal slechte service. Ik ben al bijna 10 jaar klant bij jullie, een rekensom leert mij dat ik ongeveer €7000 overgemaakt heb naar Ziggo de afgelopen jaren. Daar mag ik nog wel een wifi booster voor krijgen?

Jullie garanderen immers goede wifi en een gratis oplossing als dit niet zo is. Maar zelfs een nieuw kapje en kabeltje voor de internetverbinding kan er niet af? Ook de wifi op zolder moeten we zelf betalen.

Ik zou graag wat service zien voor de kosten die ik maak. Anders stap ik over op Caiway. Ik betaal bij jullie iets meer, maar dan verwacht ik wel een beetje service, toch?

 

 

icon

Best beantwoord door Lycke Ziggo 25 november 2020, 15:13

Correctie; ik heb je al gevonden. 

 

In jouw geval had de monteur inderdaad gratis moeten zijn. Het is het AOP geweest dat verouderd was en vervangen is. Dit valt onder ons netwerk. De monteur heeft zelfs zijn bon afgesloten met “geen kosten gerekend. Probleem ons domein”. hij heeft alleen vervolgens het vinkje per ongeluk aangevinkt bij “wel kosten” waardoor de factuur is aangemaakt. Maar ik zie dat deze inmiddels ook alweer vergoed is. Top! 

Bekijk origineel

Dit topic is gesloten. Staat je antwoord hier niet bij, stel dan je vraag in een nieuw topic.

5 Reacties

Reputatie 7
Badge +13

De afbeelding die je toont gaat over nieuwe klanten of klanten die verhuist zijn.

Die hebben recht op een gratis instalatie monteur.

Dat is een extra service die Ziggo niet hoeft te verlenen.

De klant is bij elke provider zelf verantwoordelijk voor verbetering van de wifi als het wifi modem niet voldoet aan je eisen.

Een kapot modem word uiteraard wel gratis vervangen.

Een provider hoeft in principe alleen maar te zorgen dat de snelheid bekabeld behaald word en goed werkt.

 

Ik begrijp dat je het vervelend vind maar dit is helaas wel de realiteit.

Werkt alles nu wel naar wens?

 

Oke, maar de monteur kwam omdat het internet niet meer goed werkte. Hij heeft een kastje en een kabel vervangen die naar het ziggo modem gaan en hiervoor €50 gerekend. Dit valt neem ik aan onder de bekabelde verbinding waar jij over spreekt. Ik ga er vanuit dat ik deze kosten niet hoef te betalen.

 

Ook omdat de medewerker die de monteur  gestuurd heeft niks heeft gezegd over kosten. Ook de monteur zelf heeft niet gevraagd of hij kosten mocht maken.

Maar eigenlijk doet dat er niet toe.

Ik wens deze kosten niet te betalen aangezien ik hiervoor al betaald heb toen ik klant werd. Als zonder mijn toedoen de aansluiting niet meer up to date is, is dat voor jullie rekening.

 

Graag ontvang ik bevestiging hiervan. Dank. 

Reputatie 7
Badge +13

Ik ben een klant en geen Ziggo medewerker.

Zou je een foto kunnen maken wat er vervangen is?

Reputatie 7

Hey @JVH14 . Welkom hier!

 

 

Ik wens deze kosten niet te betalen aangezien ik hiervoor al betaald heb toen ik klant werd. Als zonder mijn toedoen de aansluiting niet meer up to date is, is dat voor jullie rekening.

 

Dat is niet het geval. Je binnenhuisinstallatie is voor eigen rekening. Op de bevestiging van de monteur stonden ook de kosten + een tekst in de vorm van “werk aan het Ziggo netwerk of apparatuur in bruikleen, is uiteraard voor onszelf”. Even heel flauw gezegd; als je tv veroudert verwacht je ook niet een nieuwe van ons, toch? Zo zit het met je binnenhuisinstallatie ook. 

Ik zou graag voor je nakijken wat de monteur precies qua notitie en dergelijke heeft achtergelaten, maar je hebt geen postcode en huisnummer in je profiel opgenomen waardoor ik je niet kan vinden. Wil je dat ik de boel nog even met je nakijk? 

Reputatie 7

Correctie; ik heb je al gevonden. 

 

In jouw geval had de monteur inderdaad gratis moeten zijn. Het is het AOP geweest dat verouderd was en vervangen is. Dit valt onder ons netwerk. De monteur heeft zelfs zijn bon afgesloten met “geen kosten gerekend. Probleem ons domein”. hij heeft alleen vervolgens het vinkje per ongeluk aangevinkt bij “wel kosten” waardoor de factuur is aangemaakt. Maar ik zie dat deze inmiddels ook alweer vergoed is. Top!