De installatie is mislukt heb geen beeld kan je ook tv kijken zonder media box??
Dat ligt eraan of je tv een DVB c tuner heeft geloof ik. Dus de coax kabel in de tv doen en de tv naar zenders laten zoeken. Er zijn een aantal zenders die je ook kan ontvangen zonder CI slot of mediabox. Zorg dat je op je tv de juiste netwerk id heeft 04444 en frequentie. 474.000 voormalig Ziggo voor voormalig UPC is de frequentie 164000. Succes.
Hoi
Welkom op de Community, al is je bezoek om wel een hele vervelende reden. Balen dat de installatie niet wil vlotten! Via deze weg helpen we je graag verder. Bij welke mediabox ondervind je dit probleem precies? En bij welke stap liep je precies vast? Zie je een bepaalde foutcode in beeld, uitgedrukt in cijfer en of een cijfer/letter combinatie?
Zoals
Registreren
Heb je al een account? Inloggen
Inloggen
Nog geen account? Eerste keer? Registreer
Inloggen met sociaal netwerk
Mijn Ziggo Account Inloggen met FacebookVoer je Ziggo-gebruikersnaam in, of het e-mailadres waarmee je je hebt aangemeld. We sturen je een e-mail met je gebruikersnaam en een link om je wachtwoord opnieuw in te stellen.