Best beantwoord door Willem-A
bij de vraag "snel opstarten nog mogelijk binnen" heb ik ALTIJD
Het gebeurt regelmatig binnen een half uurtje tv kijken.
Dat zou goed moeten zijn. Allebei op nooit zou niet nodig hoeven zijn, want als je bij snel opstarten voor altijd hebt gekozen, kan dat nooit zorgen voor dit issue, of er moet al sprake zijn van een software fout. Kies je bij snel opstarten voor altijd, betekent dat niet meer als dat je de decoder blijvend uit de energiespaarstand haalt.
Wat ik je zou aanraden is dit:
-Spanning geheel van het apparaat halen
-Alle kabels los nemen
-Na 20 minuten de kabels weer aansluiten
-Meteen na het inschakelen en opstarten een fabrieksreset uitvoeren
-Meteen na de herinstallatie van het apparaat even in het menu controleren of je een software update kan uitvoeren. Als die optie grijs is, kan dat niet. Maar anders dus de optie aanklikken, en zolang wachten totdat het apparaat zelf weer start met de weergave.
Maar zorg tevens wel voor voldoende ruimte om het apparaat heen, zodat deze zijn warmte kwijt kan. Anders kan het ook gebeuren dat de decoder het na een tijdje voor gezien houd.