Vraag

gemist gesprek - onbekend nummer

  • 31 augustus 2019
  • 6 reacties
  • 146 keer bekeken

Ik heb al verschillende keren een gemist gesprek gehad op mijn ziggo huis telefoon namelijk met het nummer 04508114, heb het nr. gegoogeld maar niets gevonden? Heeft u een idee?

Dit topic is gesloten. Staat je antwoord hier niet bij, stel dan je vraag in een nieuw topic.

6 Reacties

Reputatie 7
Badge +14
Ik heb al verschillende keren een gemist gesprek gehad op mijn ziggo huis telefoon namelijk met het nummer 04508114, heb het nr. gegoogeld maar niets gevonden? Heeft u een idee?

Zou kunnen zijn dat de fake Microsoft helpdesk weer bezig is, met soortgelijke nummers ben ik de afgelopen 2 weken meerdere keren gebeld en als ik opneem scheld ik ze de **********

Wat ik wel raar vind hoe ze aan mijn nummer komen wat ik sinds 1,5 heb en maar aan 1 iemand heb gegeven.
Ik bel er niet mee en laat het nummer nergens achter omdat ik vrijwel alles met mijn mobiel doe.

Wat ik wel raar vind hoe ze aan mijn nummer komen wat ik sinds 1,5 heb en maar aan 1 iemand heb gegeven.


Er zijn wel programma's bestaan die random nummers genereren en die bellen.
Reputatie 7
@Pottema en @Ronihd heel veel van die vervelende Belkippen noem ik het maar kopen alle oude bestanden, nummers en telefoondiensten op en die gaan ze programmeren en laten ze automatisch bellen via een centrale, en de eerste die opneemt is Kaasie.

Zo kan het gebeuren dat jou nummer er ook bij zit en je hier hinder van krijgt.

Beste advies: als je nummer niet kent zoals @Pottema al doet Google's of gewoon negeren, want als een mens je echt nodig hebt, dan weten ze je wel te bereiken.

Ik wordt hier dagelijks gebeld 2 seconde door anoniem wordt je ook gestoord van, ik zou fijn zijn als providers die nummers kunnen achterhalen voor de klant en deze blokkeren.
Reputatie 3
Badge +2
@Dave- Beterschap
@Dave- Ze hoeven al jaren niets meer te kopen.

Zoals @Jan F. is er een computer die alle mogelijk telefoonnummers probeert en als er een verbinding is, dan sta je in de lijst.
Dit is te merken als je een geheim telefoonnummer hebt en je wordt toch gebeld door "Microsoft" of iets dergelijks.

En ja, ze zijn op dit moment weer actief met als nummer een 085 nummer en dat werd gezien door iemand met een geheim nummer.
Maar ook het nummer wat je ziet op je telefoon kan verzonnen zijn.
Reputatie 7
Dacht dat ook alle data werden gekocht omzich weer met spam ons hun troep te verkopen aan ons. We weten wat we moeten doen Hng op klik weg of bel uw bank 😉

Wel weer iets van geleerd 😊