Beantwoord

Geen TV ontvangst na aanpassen abonnement!

  • 18 oktober 2020
  • 9 reacties
  • 123 keer bekeken

Op 12 oktober 2020 ontvingen wij na aanpassing abonnement de mediabox van ziggo. Sinds die tijd werkt alleen op de TV ned 1,2 en drie. 80 overige zenders werken niet omdat hiervoor een abonnement moet worden afgesloten. Uiteraard hebben wij een abonnement van Ziggo. 3 belrondes met de klantenservice en 2 contactformulieren verder nog geen TV. Alle instellingen volgens klantenservice staan goed. Bij de laatste bel informatie werd de klacht doorgezet naar de ICT afdeling van ziggo. Zonder resultaat. We zijn nu bijna een week verder en door een simpele aanpassing naar overigens een duurder abonnement geen TV en geen gratis Film1 weekend. Wie helpt ons nu eens echt Ziggo?

icon

Best beantwoord door Lycke Ziggo 21 oktober 2020, 13:25

Hey @El Cordito . Ik sluit dit topic, zodat we het bij 1 ipv 3 houden. Je kunt in dit topic verder. 

Bekijk origineel

Dit topic is gesloten. Staat je antwoord hier niet bij, stel dan je vraag in een nieuw topic.

9 Reacties

Reputatie 6
Badge +7

Doe maar eens een rondje op dit forum. Er zijn veel mensen met problemen met het activeren van nieuwe abonnementen (nieuw apparatuur). Er zijn zelfs verhalen van mensen die al 11 en 7 weken wachten en een tijdelijk klantnummer hebben gekregen om toch hun diensten weer te kunnen gebruiken.

Geeft je Mijn Ziggo account al wel je goede abo aan? Zo nee dan kan je je oude apparatuur nog gebruiken als het goed is.

Tijdelijk kan je wel kabel tv bekijken als je de coax in uw tv stopt.

Zet je adres even in je Community profiel, kan enkel Ziggo zien, zodat als een mod dit topic bekijkt ze gelijk je gegevens er bij kunnen pakken om je sneller te helpen

Hey @El Cordito

Allereerst, welkom hier op de Community! Wat rot om te lezen dat je al een week problemen ervaart en zo weinig keuze hebt qua zenders. Ik zie hier wel een Mediabox XL actief staan sinds 14 oktober en geen openstaande order (meer) Kun je intussen zonder problemen gebruik maken van alle zenders? Mocht je nog problemen ervaren dan hoor ik graag van je welk CA ID nummer er op de Mediabox XL staat zodat ik voor je kan controleren of dit de juiste is. 

Dag Mariska, ik kan helaas alleen npo 1,2, en 3 kijken. Niemand van Ziggo komt met een oplossing. Ook de ICT afdeling niet. Het probleem zou binnen 2 werkdagen opgelost zijn. Die termijn is verstreken en heb al 5 van jou collega’s telefonisch gesproken. ook contactformulieren helpen ons niet. Het CA ID nummer is: 179904837596

overigens er moet inmiddels een behoorlijk dossier zijn omdat ziggo er ook niet uit komt. vandaag vroeg ik om een nieuwe mediabox. ook dat werd geweigerd. waarom?

 

Tevens wanneer ik in mijnziggo inlog zie ik bij mijn producten nog steeds TV start staan i.p.v. mijn nieuwe abonnement: TV Complete!

En ik heb aangegeven dat wanneer het probleem zich niet herstelt binnen de termijn van de herroepingsrecht 14 dagen termijn ik wil afzien van dit nieuwe abonnement.

Dit is wat wij al een week zien

 

Alleen die standaard vragen al van Ziggo èn standaard antwoorden, daar  wordt je al moe van.

Heeft u dit al gedaan heeft u dat al geprobeerd, los het gewoon op.

Klacht doorgezet naar ICT afdeling en zij weten het ook niet?

Succes El Cordito met de oplossing!

Reputatie 7

Hey @El Cordito . Ik sluit dit topic, zodat we het bij 1 ipv 3 houden. Je kunt in dit topic verder.