Vraag

Foutmelding: ''Inloggen mislukt. De opgevraagde pagina bestaat niet'' in de Film1 App

  • 7 november 2019
  • 5 reacties
  • 80 keer bekeken

Reputatie 3
Badge +3
  • Gedreven Liefhebber
  • 300 reacties

Ik kan niet inloggen op de Film1 app op mijn iPad. Wanneer ik inlog via tv-aanbieder Ziggo, dan krijg ik de melding: Inloggen mislukt. De opgevraagde pagina bestaat niet.


Dit topic is gesloten. Staat je antwoord hier niet bij, stel dan je vraag in een nieuw topic.

5 Reacties

Reputatie 7

Waarschijnlijk lopen de koppelingen nog niet goed en kan zijn dat Ziggo hier mee bezig is.

 

Maar om uit te sluiten, heb je niet per ongeluk een hoofdletter of caps aangezet.

Kan je proberen via de website van Film1 in te loggen en je apparaat te koppellen, misschien kan je daarna wel gebruik maken op je Ipad.

Neem aan dat je Ipad OS wel gewoon de laatste versie heeft 13.2

Hoi @arjan, goedemiddag!

Wat gek dat je deze melding krijgt te zien bij het inloggen in de Film1 App. Tijd om hiermee aan de slag te gaan. Als je een Film1 abonnement hebt bij Ziggo, dan kun je met jouw Mijn Ziggo gegevens inloggen in Film1 Go. De suggestie van @Dave- is dan ook een hele goede één. Wat gebeurt er als je inlogt in de browser bij Film1 Go? Dit kun je hier testen.  

Werkt dat wel? Dan is er dus niets mis met je account zelf. Ik raad je dan ook aan om de Film1 App op een ander apparaat te testen. We zien de uitkomsten graag tegemoet! Hoe meer informatie, hoe beter. Wij en de andere users kunnen je dan beter voorzien van tips. :blush:

Reputatie 3
Badge +3

Inloggen op de site van Film1 met Mijn Ziggo gegevens werkt bij mij wel. Inloggen op de Film1 App op Ipad werkt nog steeds niet. Nog steeds dezelfde melding.

Fijn dat je dit wilde testen @arjan! Doordat je wel kunt inloggen in Film1 Go via de browser, is er dus niets loos met je account of abonnement zelf. Wil je de Film1 Go App eens testen op een ander apparaat?

Werkt de app op een ander apparaat wel, dan is het raadzaam om de Film1 App opnieuw te installeren op je ipad. Lost ook dat het euvel niet op, dan horen we graag welke type ipad je gebruikt en welke softwareversie. 

Reputatie 3
Badge +3

Dank je wel voor je reactie Cecilia. Ik zal er nog eens naar kijken.