Beantwoord

CS2500 alleen maar zenders via kanaal omhoog of omlaag

  • 17 september 2020
  • 4 reacties
  • 102 keer bekeken

Sinds vanochtend alleen maar beeld en schakelen via de omhoog en omlaag knop. Kan wel de gids zien maar als ik daar een zender selecteer gebeurt er niets. Alle opgeslagen films zijn ook niet te zien. Lijkt alsof de box niet reageert. Foutcode is CS2500 die op de ziggo site aangeeft dat je de mediabox moet resetten (10 seconden van het stroom af). Nu twee keer gedaan maar de klacht blijft exact hetzelfde. Ziggogo werkt ook niet meer en geet de volgende melding “ Oeps… Ziggo GO doet het niet. Je begrijpt: hier is het nu alle hens aan dek om het snel weer aan de gang te krijgen. Probeer je het straks nog een keer? Sorry hiervoor. ”. Op de ziggo community niets van deze klacht gevonden en er is geen storing bekend volgens de ziggo website…..iemand een idee?

icon

Best beantwoord door Schiksie 17 september 2020, 07:53

Ik hoor inderdaad zojuist op de chat dat er problemen zijn met Replay op de Next en de TV gids via Ziggo go (zwart en wil niet laden). Ze zijn druk bezig om het zo snel mogelijk op te lossen :wink:

Bekijk origineel

Dit topic is gesloten. Staat je antwoord hier niet bij, stel dan je vraag in een nieuw topic.

4 Reacties

Hetzelfde probleem hier. Opnames, terugkijken en verder kijken werken niet. 

Werkt weer! 

Reputatie 5
Badge +9

Ik hoor inderdaad zojuist op de chat dat er problemen zijn met Replay op de Next en de TV gids via Ziggo go (zwart en wil niet laden). Ze zijn druk bezig om het zo snel mogelijk op te lossen :wink:

Reputatie 7

Goedemorgen @Marco1861 en welkom op de Community,

Fijn dat het alles bij jou inmiddels ook weer werkt zoals het hoort! Zoal @Schiksie ook al aangeeft waren er problemen met de TV Gids en Replay tv. Gelukkig zijn deze problemen inmiddels opgelost.
Laat het maar weten als we je verder ergens mee kunnen helpen.

Alvast een fijn weekend!

Groeten,

Paul