Hier precies hetzelfde probleem. Beneden werkt alles prima, boven krijg ik code CS1010 in beeld. De box die ik boven probeer te activeren komt uit een verpakking waarop een sticker zit met de tekst ‘extra mediabox next’.
Chat was gisteren bereikbaar maar storing in hun systeem 24 uur later nog steeds dezelfde melding
Best beantwoord door Mark Ziggo
Hi
Het slechte nieuws is dat ik niet weet wanneer jullie Mediaboxen precies geactiveerd gaan worden. Alle vastgelopen orders worden zo snel mogelijk hersteld, dat kan niet allemaal in 1x en ik heb geen indicatie wanneer ze dit af zullen hebben. Het is even afwachten helaas.
Edit 3-9: Inmiddels zijn de meerste orders hersteld en krijgen alle betrokken mediaboxen morgen nog een herstel-signaal voor de zekerheid.
Er zijn enkele gevallen bekend waarbij de foutmelding na herstel van de order niet vanzelf wegging en dat werd opgelost door een herstel-signaal te sturen, daarom sturen we zo'n signaal voor de zekerheid naar alle betrokken mediaboxen.