Had maandag probleem dat ik via laptop en telefoon sommige sites zoals ziggo.nl en nu.nl niet meer kon openen. Bijv. Facebook dan weer wel. (op de iPhone van mijn zoon werkte alles gewoon) Na contact met ziggo in modem ingelogd (via die iPhone dus, want op mijn laptop en mobiel opende die niet) en vinkje gezet bij Stateful (DHCPv6). Toen deed het internet via wifi op de mobiel het weer, op de laptop nog steeds niet. Later heb ik (via google gevonden hoe) DNS flush in de CMD gedaan en toen werkte alles weer. Probleem opgelost → mooi niet! Gisteravond op de laptop hetzelfde probleem met dezelfde sites, mobiel werkt wel gewoon. Via netgear van mijn zoon op zolder werkt het wel, maar daarvoor is het signaal beneden te zwak. DNSflush hielp nu niet. Vanochtend virusprogramma van ziggo zelf eraf gegooid, toen deden alle sites op de laptop het weer. Net opeens weer niet en daarna weer wel.
Wat mij opvalt is dat als alles naar behoren werkt ik als ik met de cursor op het wifi symbooltje onderin sta te zien krijg: [modemnaam] 2 internetverbinding, terwijl daar als niet alle websites openen staat: [modemnaam] 3 internetverbinding. Het ene moment werkt alles en het andere moment openen bepaalde websites weer niet. Wat is hier het probleem?
Best beantwoord door MoniquevanZutphen
Ik ben ook nog steeds zelf aan het zoeken en proberen en kwam op het idee om het netwerk opnieuw te laten instellen. En dat helpt ik heb nu weer verbinding en als ik op het icoontje van de wifi sta zie ik nu alleen {modemnaam} internetverbinding en geen 2 of 3 meer. Nu alleen nog het wachtwoord van de Netgear achterhalen. Zou dit het dan zijn?