Hallo. Ik kijk nu tv op de Apple tv met de Ziggo Go app. Het is helaas nog niet mogelijk om het geluid van Ziggo Go op de Apple TV via AirPlay naar een speaker te routen.
Apple Tv Ziggo Go app
Je bedoeld een externe speaker zoals een sonos?
Ik vraag me af of dit technisch hoe dan ook wel gaat lukken.
Dat zal lijkt mij in de apple tv zelf geregeld moeten worden niet via de app.
Je bedoeld een externe speaker zoals een sonos?
Ik vraag me af of dit technisch hoe dan ook wel gaat lukken.
Dat zal lijkt mij in de apple tv zelf geregeld moeten worden niet via de app.
Dit is zeker wel mogelijk. Ziggo moet gewoon de ingebouwde video player ondersteunen. Dit maakt meerdere dingen mogelijk:
#3: Gebruik van de native video player voor zowel Live als On Demand video
Ik heb dit al meerdere malen aangegeven en er is zelfs al een ticket voor aangemaakt maar ik herhaal het nog maar een keer omdat dit voor de Apple TV app erg belangrijk is. Door de native video player te gebruiken worden automatisch vele features ondersteunt:
- Je kan de video playback met jouw telefoon op je locksreen, in Control Center en in de Woning app bedienen. Je kan hier snel de remote app openen om de Apple TV te bedienen, 10 seconden terug- of doorspoelen, afspelen/pauzeren en de audio/ondertiteling instellingen wijzigen. Dat laatste zou ideaal zijn voor het afspelen van content uit ‘Movies & Series XL’
Het bedienen van de media playback in Control Center (links) en de Woning app (rechts) -
Je kan op jouw Apple TV tijdens video playback het info scherm openen door een swipe naar beneden op de Remote. Je kan hier een beschrijving zien van de content die je aan het bekijken bent, de de audio/ondertiteling instellingen wijzigen en de audio-output wijzigen:
-
Je kan dan het geluid van de Ziggo Go app afspelen op andere AirPlay 2 speakers afspelen en met het info scherm kan je zelfs eenvoudig jouw AirPods en andere Apple/Beats koptelefoons selecteren als audio-output.
Het info scherm met daarin de mogelijkheid om de audiotaal en de audio-out te wijzigen - Dit is van toepassing op de Apple TV app maar voor de iOS en iPadOS apps: Als de native video player wordt gebruikt dan wordt het ook mogelijk om content te bekijken met geluid terwijl systeemgeluiden (Bv. notificaties) uit zijn gezet met de mute switch.
- Picture in Picture. Sinds tvOS 14 is het mogelijk om 2 verschillende video’s tegelijkertijd te kijken. Stel je voor dat je naar 2 verschillende wedstrijden kan kijken.
de ingebouwde video player ondersteunen
Duidelijk een Apple tv heeft dus een eigen player de huidige Ziggo Go app is daar niet op gebaseerd begrijp ik het zo goed?
de ingebouwde video player ondersteunen
Duidelijk een Apple tv heeft dus een eigen player de huidige Ziggo Go app is daar niet op gebaseerd begrijp ik het zo goed?
Nop… bekijk mijn complete lijst hier om te zien wat meer Ziggo niet ondersteunt...
Die ben ik eerder tegengekomen.
Registreren
Heb je al een account? Inloggen
Inloggen
Nog geen account? Eerste keer? Registreer
Inloggen met sociaal netwerk
Mijn Ziggo Account Inloggen met FacebookVoer je Ziggo-gebruikersnaam in, of het e-mailadres waarmee je je hebt aangemeld. We sturen je een e-mail met je gebruikersnaam en een link om je wachtwoord opnieuw in te stellen.