Ik heb een mail gehad dat ik 2 Next boxen kan aanvragen. Ik heb nu 1 Horizon en 2 extra boxen. Via Twitter contact gehad met de helpdesk en te horen gekregen dat 3 Next boxen niet mogelijk is. Wel kan ik een CI module extra nemen zodat ik toch op 3 tv’s kan kijken. Aangezien opnames in de cloud komen, kunnen die dan ook via de CI module bekeken worden?
En is het in de toekomst anders wel mogelijk om een 3e Next box af te nemen?
En de laatste vraag. Aangezien opnames in de cloud gezet worden, is het dan mogelijk om de opnames via ZiggoGo te bekijken? Want dan kan ik ook opnames via de Chromecast naar de 3e tv streamen. Technisch zou dit toch mogelijk moeten zijn.
Best beantwoord door anoniemforum
de opnames van de next via de ci module kijken is niet mogelijk
wel is het mogelijk om via de ziggo je opnames naar de chrome cast te casten
ook kun je op de apple tv of android tv de ziggo go app zetten om je opnames te kijken
of een derde extra next box in de toekomst mogelijk is daar is nog niks over bekent



) maar nu moet het natuurlijk niet ineens in je nadeel gaan werken. Ik ga hier alsnog regelen dat we het abonnement kunnen omzetten naar 3 keer een Next!
